Wyróżnienie promocyjne "Dęby Powiatu Choszczeńskiego" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Ku┼║mi┼äski
wtorek, 07 marca 2017 12:40

Wyr├│┼╝nienie promocyjne "D─Öby Powiatu Choszcze┼äskiego" ma na celu uhonorowanie os├│b fizycznych, os├│b prawnych, jednostek organizacyjnych nieposiadaj─ůcych osobowo┼Ťci prawnej, organizacji pozarz─ůdowych oraz instytucji dzia┼éaj─ůcych na terenie powiatu choszcze┼äskiego i poza nim, kt├│re w znacz─ůcy spos├│b wp┼éyn─Ö┼éy na funkcjonowanie powiatu, jego rozw├│j i promocj─Ö.
Wyr├│┼╝nienie przyznawane b─Ödzie raz w roku w 6 kategoriach:
- gospodarka i przedsi─Öbiorczo┼Ť─ç,
- kultura i sztuka,
- sport,
- dzia┼éalno┼Ť─ç spo┼éeczna,
- osobowo┼Ť─ç powiatu choszcze┼äskiego
- przyjaciel powiatu choszczeńskiego.

Wnioskodawc─ů, co do przyznania wyr├│┼╝nienia promocyjnego "D─Öby Powiatu Choszcze┼äskiego" mog─ů by─ç osoby fizyczne, osoby prawne, organizacje pozarz─ůdowe oraz wszystkie inne podmioty.

W 2016 r. laureatami wyróżnienia promocyjnego "Dęby Powiatu Choszczeńskiego" zostali:
1. Gospodarka i Przedsi─Öbiorczo┼Ť─ç - Rolnicza Sp├│┼édzielnia Produkcyjna w Rzecku
2. Kultura i Sztuka - Klub Plastyka "Impresja"
3. Sport - Paweł Czapiewski
4. Dzia┼éalno┼Ť─ç spo┼éeczna - Andrzej Konopelski
5. Przyjaciel Powiatu Choszczeńskiego - 12 Brygada Zmechanizowana im. gen. Broni Józefa Hallera w Szczecinie

Pliki do pobrania:
- regulamin przyznawania wyróżnienia promocyjnego "Dęby Powiatu Choszczeńskiego"
- wniosek o przyznanie wyróżnienia promocyjnego "Dęby Powiatu Choszczeńskiego"