Wyróżnienie promocyjne "Dęby Powiatu Choszczeńskiego" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński
wtorek, 07 marca 2017 12:40

Wyróżnienie promocyjne "Dęby Powiatu Choszczeńskiego" ma na celu uhonorowanie osób fizycznych, osób prawnych, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na terenie powiatu choszczeńskiego i poza nim, które w znaczący sposób wpłynęły na funkcjonowanie powiatu, jego rozwój i promocję.
Wyróżnienie przyznawane będzie raz w roku w 6 kategoriach:
- gospodarka i przedsiębiorczość,
- kultura i sztuka,
- sport,
- działalność społeczna,
- osobowość powiatu choszczeńskiego
- przyjaciel powiatu choszczeńskiego.

Wnioskodawcą, co do przyznania wyróżnienia promocyjnego "Dęby Powiatu Choszczeńskiego" mogą być osoby fizyczne, osoby prawne, organizacje pozarządowe oraz wszystkie inne podmioty.

W 2016 r. laureatami wyróżnienia promocyjnego "Dęby Powiatu Choszczeńskiego" zostali:
1. Gospodarka i Przedsiębiorczość - Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku
2. Kultura i Sztuka - Klub Plastyka "Impresja"
3. Sport - Paweł Czapiewski
4. Działalność społeczna - Andrzej Konopelski
5. Przyjaciel Powiatu Choszczeńskiego - 12 Brygada Zmechanizowana im. gen. Broni Józefa Hallera w Szczecinie

Pliki do pobrania:

- Regulamin przyznawania wyróżnienia promocyjnego "Dęby Powiatu Choszczeńskiego"
- Uchwała nr XVIII 143 z 2017r.
- Wniosek o przyznanie wyróżnienia promocyjnego "Dęby Powiatu Choszczeńskiego"