"Powiat Choszczeński - czyli jesteś kreatywny, zorientowany i szybki. Bieg na orientację - nowym sposobem na życie "
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Admin   
wtorek, 17 stycznia 2017 14:33Tutaj każdy może sobie wybrać rodzaj aktywności, począwszy od spacerów w grupie z mapą po lesie, poprzez samodzielne pokonywanie trasy na nogach lub na rowerze, a skończywszy na wyczynowym uprawianiu biegu na orientację.
Ten Bieg kształtuje także wiele cech, które potrzebne są w naszym życiu na co dzień: w pracy zawodowej, w szkole.  Tutaj nauczymy się między innymi samodzielności, kreatywności, umiejętności podejmowania szybkich decyzji.

"Powstała już pierwsza mapa do biegu na orientację w Choszcznie dla okolicy Zespołu Szkół Nr 1. Mam nadzieję, że zorganizowane tam w październiku 2016 r. zawody dla uczniów powiatu choszczeńskiego w ramach „Jesieni Mistrzów”, to  jest początek mody na szeroko pojęty Orienteering w tej części Polski.
Bieg na orientację, to moja pasja i miłość od ponad 40 lat. To wspaniały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie przyrody dla wszystkich, zarówno małych, jak i dużych, dla najmłodszych, dla tych w kwiecie wieku i dla tych trochę starszych, dla całych rodzin.
Cieszę się, że w powiecie choszczeńskim pojawiła się możliwość poznania tej wspaniałej dyscypliny sportu.
Zachęcam Was do spróbowania swoich sił."

Agata Porzycz


KLIKNIJ NA MAPĘ aby powiększyć !

 

Najnowsze

Popularne

Wybór redakcji

  • Sport to zdrowie

    Sport to zdrowie - mówi mądre porzekadło, ale w Powiecie Choszczeńskim – sport, to także Promocja, nowa, wspaniała przygoda i nowe możliwości, moda...

Obiekty sportowe