Dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje moją przepustką na rynku pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński
wtorek, 05 grudnia 2017 08:17

Powiat Choszczeński w okresie od 02 listopada 2017 r. do 30 września 2020 r. realizuje projekt pt. "Dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje moją przepustką na rynku pracy" współfinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, Działanie 8.6.
Projekt realizowany jest w Zespole Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie.
Celem projektu jest wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w Zespole Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie poprzez podniesienie u 163 uczniów Zespołu Szkół Nr 1 umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych.

W ramach projektu:
1. Zostanie zorganizowanych 216 staży zawodowych u lokalnych pracodawców.
2. Indywidualnym doradztwo edukacyjno-zawodowe zostaną objęci wszyscy uczestnicy projektu.
3. Zostanie przeprowadzony kursu prawa jazdy kat. B dla 60 uczniów.
4. Zostanie zorganizowany kurs Obsługa wózków jezdniowych z wymiana butli gazowych dla 100 uczniów.
5. Zostanie zorganizowany kurs Kelner- Barista dla 400 uczniów.
6. Zostanie zorganizowany kurs Nowoczesne technologie w branży logistycznej w praktyce dla 48 uczniów.
7. Zostanie zorganizowany kurs Administracja systemami komputerowymi dla 48 uczniów.

Wartość projektu to 1 770 176,49 zł.
Wartość dofinansowania projektu ze środków unijnych wynosi 1 504 650,01 zł.

Realizator projektu: