Powiat Choszczeński serdecznie zaprasza Państwa do korzystania z hali sportowej PDF Drukuj Email
środa, 06 lutego 2013 13:34
alt

Powiat Choszczeński serdecznie zaprasza Państwa do korzystania z hali sportowej, położonej w Choszcznie przy ul. Polnej 5. Ten nowoczesny i znakomicie wyposażony obiekt umożliwia organizację wszelkiego rodzaju imprez sportowych na najwyższym poziomie. Idealne warunki do organizacji meczów siatkówki, piłki nożnej, tenisa, badmintona i piłki ręcznej, a także uprawiania dyscyplin sportowych takich jak zapasy, judo, gimnastyka sportowa czy akrobatyka zapewnią możliwość wyboru atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego.

Usytuowanie obiektu umożliwia łatwy dojazd z drogi wojewódzkiej. Niezwykła estetyka i ciekawa kolorystyka zapewnią Państwu wrażenia w czasie treningów i zwielokrotnią przyjemność płynącą z uprawiania sportu.

Powierzchnia użytkowa sali głównej to 1869,48 m2. Hala jest bardzo dobrze doświetlona przez przeszklenia na bocznych ścianach budynku.

Budynek jest podzielony na 2 części: widowiskowo-sportową (sala, sala do ćwiczeń) i zaplecze socjalno-techniczne, gdzie zlokalizowane są szatnie, łazienki i pomieszczenie dla trenerów (sędziów). Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Podłoga hali wyłożona jest wykładziną sportową mondo-sport, spełniającą wszystkie niezbędne warunki do uprawiania sportu.

alt
Dla widzów przygotowanych jest 250 miejsc siedzących. Halę otacza duży parking, który zapewnia miejsca dla osób przyjeżdżających na imprezy sportowe.

W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb klientów indywidualnych jak i zorganizowanych grup.

Zachęcamy Państwa już dziś do zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt w sprawie wynajmu:
Starostwo Powiatowe w Choszcznie
ul. Nadbrzeżna 2