Powiat Choszczeński serdecznie zaprasza Państwa do korzystania z hali sportowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel ┼Üwiech
┼Ťroda, 06 lutego 2013 13:34
alt

Powiat Choszcze┼äski serdecznie zaprasza Pa┼ästwa do korzystania z hali sportowej, po┼éo┼╝onej w Choszcznie przy ul. Polnej 5. Ten nowoczesny i znakomicie wyposa┼╝ony obiekt umo┼╝liwia organizacj─Ö wszelkiego rodzaju imprez sportowych na najwy┼╝szym poziomie. Idealne warunki do organizacji mecz├│w siatk├│wki, pi┼éki no┼╝nej, tenisa, badmintona i pi┼éki r─Öcznej, a tak┼╝e uprawiania dyscyplin sportowych takich jak zapasy, judo, gimnastyka sportowa czy akrobatyka zapewni─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç wyboru atrakcyjnej formy sp─Ödzania czasu wolnego.

Usytuowanie obiektu umo┼╝liwia ┼éatwy dojazd z drogi wojew├│dzkiej. Niezwyk┼éa estetyka i ciekawa kolorystyka zapewni─ů Pa┼ästwu wra┼╝enia w czasie trening├│w i zwielokrotni─ů przyjemno┼Ť─ç p┼éyn─ůc─ů z uprawiania sportu.

Powierzchnia u┼╝ytkowa sali g┼é├│wnej to 1869,48 m2. Hala jest bardzo dobrze do┼Ťwietlona przez przeszklenia na bocznych ┼Ťcianach budynku.

Budynek jest podzielony na 2 cz─Ö┼Ťci: widowiskowo-sportow─ů (sala, sala do ─çwicze┼ä) i zaplecze socjalno-techniczne, gdzie zlokalizowane s─ů szatnie, ┼éazienki i pomieszczenie dla trener├│w (s─Ödzi├│w). Obiekt jest przystosowany dla potrzeb os├│b niepe┼énosprawnych. Pod┼éoga hali wy┼éo┼╝ona jest wyk┼éadzin─ů sportow─ů mondo-sport, spe┼éniaj─ůc─ů wszystkie niezb─Ödne warunki do uprawiania sportu.

alt
Dla widz├│w przygotowanych jest 250 miejsc siedz─ůcych. Hal─Ö otacza du┼╝y parking, kt├│ry zapewnia miejsca dla os├│b przyje┼╝d┼╝aj─ůcych na imprezy sportowe.

W zale┼╝no┼Ťci od Pa┼ästwa oczekiwa┼ä i potrzeb dostosowujemy nasz─ů ofert─Ö do potrzeb klient├│w indywidualnych jak i zorganizowanych grup.

Zach─Öcamy Pa┼ästwa ju┼╝ dzi┼Ť do zapoznania si─Ö z nasz─ů ofert─ů.
Kontakt w sprawie wynajmu:
Starostwo Powiatowe w Choszcznie
ul. Nadbrze┼╝na 2