Aktualności
Przyrodniczy konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 20 kwietnia 2018 07:25

Więcej…
 
. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
niedziela, 29 kwietnia 2018 09:16

 

Adam Andriaszkiewicz

1963 – 2018

Wpisy do księgi kondolencyjnej poświęconej pamięci zmarłego Starosty Choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza można złożyć w gabinecie Starosty w siedzibie Starostwa Powiatowego w Choszcznie przy ul. Nadbrzeżnej 2 do 11 maja 2018 r. 

 
Matura 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 27 kwietnia 2018 14:07

Ponad dwustu maturzystów powiatu choszczeńskiego zakończyło dziś ostatni rok nauki szkolnej. Uczniów żegnali pedagodzy i pracownicy oświaty, rodzice i władze samorządowe. W Zespołach Szkól nr 1 i 2 w Choszcznie do matury przystąpi 115 absolwentów Liceów Ogólnokształcących oraz 87 absolwentów Techników: Samochodowego, Gastronomicznego, Logistycznego, Informatycznego, Handlowego i Ochrony Środowiska.

Gratulując abiturientom powiatowych placówek Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz życzył im powodzenia i wielu sukcesów na dalszej, dorosłej drodze życia. Tegoroczny egzamin dojrzałości rozpocznie się za tydzień.

Więcej…
 
Informacja! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 27 kwietnia 2018 12:59

 
Przegląd Piosenki Dziecięcej i Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 25 kwietnia 2018 13:11

Hanna Sankowska  ze  Szkoły Podstawowej w Reczu, Wiktoria Węglewska uczennica Szkoły Podstawowej w Łasku oraz Oskar Bajbuła,  reprezentant Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie to laureaci Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego – etapu powiatowego Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej. W kategorii Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych laureatami zostali: Edyta Tyrcha reprezentująca Choszczeński Dom Kultury, Magdalena Jaszkiewicz -  Gminne Centrum Kultury w Krzęcinie Klub w Objezierzu oraz Patryk Łassa – gminne Centrum Kultury w Krzęcinie Klub w Mielęcinie.

Więcej…
 
Nowe obiekty sportowo – rekreacyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 24 kwietnia 2018 13:54

7 sportowych ośrodków wodniackich może dzisiaj zacząć zakup pomostów pływających. Są grantobiorcami projektu pn. Pomostem do wodniackiej pasji, na który Stowarzyszenie Lider Pojezierza pozyskało fundusze z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Prezes Lidera Pojezierza Adam Andriaszkiewicz oraz skarbnik stowarzyszenia Krzysztof Szabatowski podpisali umowy z przedstawicielami grantobiorców, w tym z LUKS Wodniak i Lokalną Grupą Rybacką z Choszczna.

 

Więcej…
 
Dni Otwarte w ZS nr 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 24 kwietnia 2018 14:04

Pod hasłem Polna Gra Terenowa Zespół Szkół Nr 2 w Choszcznie zorganizował dni otwarte. Grupy gimnazjalistów poznawały ofertę szkoły poruszając się według planu przygotowanego przez nauczycielu i uczniów. Na trasie znajdowały się stanowiska: doświadczenia chemiczne, warsztat ślusarza, pracownia handlowa i inne.

Więcej…
 
Zapraszamy na Mistrzostwa ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 11:35

Więcej…
 
Konkurs plastyczny rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 20 kwietnia 2018 09:44

Prawie 300 prac wpłynęło na ogłoszony przez Powiat Choszczeński konkurs plastyczny pt. „Piastek na tropie wiosny”. Wczoraj w kawiarence Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie oficjalnego wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu dokonali Adam Andriaszkiewicz, starosta choszczeński oraz Małgorzata Kozłowska, dyrektor Choszczeńskiego Domu Kultury w towarzystwie maskotki powiatu oraz bohatera konkursu - Piastka.  Uroczystość uświetniły występy uczniów choszczeńskich szkół – Sary Nowak oraz Oskara Bajbuły.  Poczęstunek dla uczestników wydarzenia przygotowali uczniowie klasy gastronomicznej Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie.
A.D, .A.G

 

Więcej…
 
Zapisy do 8 maja !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 10 kwietnia 2018 13:38

1. REGULAMIN „2. mini biegu przetrwania dla dzieci”

2. REGULAMIN „3. MARSZU NORDIC WALKING AKTYWNYCH”

3. REGULAMIN „3. TERENOWEGO BIEGU PRZETRWANIA”

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 181