Aktualności
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 19 marca 2018 10:43

 
Kolejne starty sportowców z Suliszewa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 14 marca 2018 09:23


Daniel Kaszubski z SOSW w Suliszewie wystartuje w Mistrzostwach Polski w Wiosennych Biegach Przełajowych. Prawo do startu wywalczył sobie wczoraj w Szczecinie zajmując 3 miejsce w biegu na 3000 m w kategorii chłopców starszych w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego tej dyscypliny pn. „Sprawni – Razem”.

Więcej…
 
"Piastek na tropie wiosny" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 05 lutego 2018 14:35

Załączniki:

1. Regulamin konkursu [plik PDF]

2. Załącznik do regulaminu [plik WORD]

 
Szacunek i wsparcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 12 marca 2018 10:06

80 tys. zł zebrano na wsparcie organizacji turnusów rehabilitacyjno – kondycyjnych dla rannych weteranów i żołnierzy z 12 Brygady Zmechanizowanej podczas III Karnałowego Balu Charytatywnego w Szczecinie. Organizator – Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju – przeprowadzi kwalifikację żołnierzy na turnusy wg kryteriów: stopień uszczerbku na zdrowiu i zaleceniach rehabilitacji przez lekarza. Zaproszeni do udziału w balu przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, środowisk biznesu oraz wojska mogli wspierać poszkodowanych żołnierzy poprzez przekazanie darów, ufundowanie przedmiotów na licytację i przedmiotów na loterię. Wśród fundatorów fantów na licytację był Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz.
M.G.

Więcej…
 
Pojezierze w pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 09 marca 2018 09:04

Lider Pojezierza LGD organizuje kursy potwierdzone certyfikatami dla osób trwale bezrobotnych. Projekt jest skierowany do mieszkańców 6-ciu gmin, w tym czterech z powiatu choszczeńskiego: Recza, Krzęcina, Bierzwnika i Choszczna. Udział w projekcie jest bezpłatny, a wszystkim uczestnikom będą wypłacane stypendia szkoleniowe.

Więcej…
 
DLA WAS KOCHANE PANIE!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 08 marca 2018 08:24

 
Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 08 marca 2018 10:52

- OGŁOSZENIE
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 
harmonogram dyżurów na marzec PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 07 marca 2018 09:47

Więcej…
 
Nowy bieg uliczny w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 06 marca 2018 10:37

Po raz pierwszy w Choszcznie zorganizowana została impreza pn. Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W kraju i zagranicą wydarzenie to odbywa się corocznie od 2013 r.

Więcej…
 
Spotkanie autorskie w Bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 02 marca 2018 09:47

Autor książki pt. Szturman. Odważni żyją, ostrożni trwają, spotkał się wczoraj z czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choszcznie. Płk Krzysztof Przepiórka był dowódcą oddziału bojowego Grupy Reagowania Operacyjno - Manewrowego (GROM), jednym z twórców tej elitarnej jednostki.
W rozmowie z Dominikiem Rutkowskim  opowiada w książce historię powstania tej elitarnej jednostki i o niektórych aspektach jej działania. Czytelnia Biblioteki zgromadziła liczne grono słuchaczy, a autor odpowiadał na wiele ich pytań. Na pytanie o to dlaczego GROM jest uważany za jedną z najlepszych jednostek specjalnych na świecie odpowiedział: - podczas licznych akcji przeprowadzanych przez GROM od chwili jego istnienia tj. od 13 lipca 1990 r. – zginął jeden żołnierz.
W.U., M.G.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 181