Sport
Mapa BNO
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
środa, 29 marca 2017 08:02

Do pobrania:

Mapa biegów na orientację [Plik JPG]

 
Sport to zdrowie
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
środa, 29 marca 2017 07:59

Sport to zdrowie - mówi mądre porzekadło, ale w Powiecie Choszczeńskim – sport, to także Promocja, nowa, wspaniała przygoda i nowe możliwości, moda.

Każda nowa dyscyplina może być inspiracją, motorem do działania dla mieszkańców naszego miasta i całego powiatu. Taką dyscypliną są niewątpliwie Biegi na Orientację.  Właśnie z myślą o Ludziach, aby podarować Im nową, ciekawą przygodę, zaprosiliśmy do Choszczna mistrzów tej dyscypliny, by pokazali czym jest ten sport, co daje taka aktywność, jak rywalizować fair play oraz jak w ten sposób tworzyć przyjaźnie i zasypywać podziały. Warto przypomnieć, że jedną z imprez z cyklu: Promocja Powiatu poprzez sport, była „Mistrzowska Jesień w Powiecie Choszczeńskim”. To właśnie wtedy nasi uczniowie wraz z mistrzami i olimpijskimi medalistami, m.in.: Agatą Porzycz i Kajetanem Broniewskim, uczestniczyli  w pierwszych zawodach powiatu choszczeńskiego w Biegach na Orientację.

 

Czytaj całość…
 
"Powiat Choszczeński - czyli jesteś kreatywny, zorientowany i szybki. Bieg na orientację - nowym sposobem na życie "
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 17 stycznia 2017 14:33Tutaj każdy może sobie wybrać rodzaj aktywności, począwszy od spacerów w grupie z mapą po lesie, poprzez samodzielne pokonywanie trasy na nogach lub na rowerze, a skończywszy na wyczynowym uprawianiu biegu na orientację.
Ten Bieg kształtuje także wiele cech, które potrzebne są w naszym życiu na co dzień: w pracy zawodowej, w szkole.  Tutaj nauczymy się między innymi samodzielności, kreatywności, umiejętności podejmowania szybkich decyzji.

Czytaj całość…
 
MAJÓWKA NA SPORTOWO - zapisy trwają
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 10 marca 2017 12:12

 


Najnowsze

Wybór redakcji

  • Sport to zdrowie

    Sport to zdrowie - mówi mądre porzekadło, ale w Powiecie Choszczeńskim – sport, to także Promocja, nowa, wspaniała przygoda i nowe możliwości, moda...

Obiekty sportowe