Informujemy, że do Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego  został przyjęty operat techniczny o identyfikatorze zgłoszenia GN.6640.426.2014,  identyfikator ewidencyjny materiału zasobu P.3202.2015.399, sporządzony w ramach projektu „ZSIN” – Budowa Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach  - Faza I” .Tym samym, w bazach danych PZGiK znalazły się obiekty GESUT oraz BDOT500 dla terenu gminy Bierzwnik.
Założenie baz danych EGiB, GESUT, BDSOG oraz BDOT500 tworzy mapę zasadniczą, która dla obszaru gminy Bierzwnik jest prowadzona w skali bazowej 1:500 w układzie 2000 strefa 5.
W związku z powyższym dotychczasowa analogowa mapa zasadnicza dla tego obszaru może służyć JEDYNIE jako materiał poglądowy i pomocniczy.

Starosta Choszczeński
(-) inż.  Adam Andriaszkiewicz